Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580 E-mailadsservis@centrum.cz Otevírací dobaPo - Čt: 7:00 - 17:00 Pá: 7:00 - 16:00 So: dle domluvy
Dodatečná montáž nezávislého topení Webasto

Dodatečná montáž nezávislého topení Webasto

Konec studeným nohám v zimě a ideální klima v létě - Odborníci Bosch Car Service vám rádi dodatečně nainstalují systém klimatizace nebo nezávislé topení do vozidla.

  • Větší bezpečnost a maximální jízdní komfort
  • Speciální servisní dovybavovací zařízení
  • Kompletní balíčky od renomovaných výrobců

Kontaktujte nás

Nezávislé topení je opačným pólem klimatizace a jeho úkolem je předehřát motor a interiér vozidla pro bezpečný start a pohodlí posádky vozidla. I když to dříve bývala výsada drahých vozidel, kamiónů a autobusů, dnes se nezávislá topení stále častěji montují jak do nových vozidel, tak do vozidel těch majitelů, pro něž je bezpečný zimní provoz ve vozidle podmínkou nejen jejich dobrých pracovních výsledků, ale i životní pohody a pohodlí. Mimo bezpečné řízení vozidla s rozmraženými skly se díky předehřátí motoru stává jeho provoz ekologickým a ekonomickým a významně se prodlužuje jeho životnost vyloučením tzv. studených startů a provozem „studených kilometrů“.

Zájemcům montuje a provádí servis nezávislých topení naše servisní centrum, které má obchodní a servisní zastoupení firmy WEBASTO, která mimo nezávislá topení vyrábí pro prvovýrobu střešní okna a střešní systémy ( stahovací střechy). Ty jsou také naší montážní a servisní náplní a jsou velmi dobrým doplňkem vozidel, která nemají klimatizaci, ale i vozidel s klimatizací, u kterých dochází k rychlejšímu vyvětrání vyhřátého prostoru posádky během prvních okamžiků jízdy ve vozidle a tím ke zkrácení času, po který musí být klimatizace ve vozidle zapnuta.

Dopřejte si i Vy bezpečnou a pohodlnou jízdu v zimním i letním období!

Ideální vybavení pro všechna roční období

Přídavné nezávislé topení a klimatizační systémy nejsou stále ještě v základním vybavení automobilů. Ale pokud to sami nechcete dělat, může to za vás udělat Bosch Car Service. Tak si můžete nejen vychutnat přidaný jízdní komfort, ale také zvýšit dlouhodobou hodnotu vašeho vozidla.Ať už jezdíte s kompaktním, střední třídou nebo prvotřídním vozidlem - naši experti vždy mají tu správnou odpověď a disponují potřebným servisním vybavením a zařízením. A kromě různých nenáročných doplňků můžeme také nabídnout balíčky plné nejvyšší kvality od renomovaných výrobců, jako jsou Webasto nebo Eberspächer.

Dokonalá teplota hned zpočátku

Podzim a zima jsou neoblíbenými obdobími nejen u chodců. Řidiči automobilů musí také řešit řadu situací vyplývajících z nepříznivých povětrnostních podmínek: Zamrzlá okna, špatná viditelnost a nepříjemně nízké teploty v ranních hodinách. Díky nezávislému topení si můžete ihned po nastoupení do vozidla užít teplo, okna bez námrazy a vyšší bezpečnost. Přídavné nezávislé topení lze využívat v momentě, kdy teplota klesne pod 10 °C, jinými slovy od září do května. A po zbytek roku poskytuje například přídavnou ventilaci zabraňující růstu teploty v prostoru pro cestující za teplého počasí.

Výhody jedním pohledem:

  • Vozidlo je již zahřáto, když do něj vstupujete
  • Menší zatížení motoru a snížená spotřeba paliva
  • Jasný výhled - není potřeba škrábat námrazu ze skel

Vychutnejte si změnu klimatu

Existuje spousta dobrých důvodů pro dovybavení klimatizačním systémem: Pro vás osobně, pro vaše pohodlí a pro vaši bezpečnost. V létě si můžete vychutnat ideální podmínky mezi 23 až 27 °C a relativní vlhkost 35 až 65 %. Se stálým přísunem čerstvého vzduchu je také řízení bezpečnější, neboť pomáhá podporovat koncentraci a ukončí mlžení skel. Systém klimatizace navíc filtruje nepříjemný zápach, pyl a další nečistoty ze vzduchu tak, abyste vždy dojeli do cíle bez problémů a bez pocení - bez ohledu na počasí.

Výhody jedním pohledem:

  • Filtry zamezí přístupu pylů a znečišťujících látek ze vzduchu
  • Automatické nastavení ideálního klimatu v prostoru pro cestující
  • Přívod čerstvého vzduchu posílí koncentraci na řízení
Naši experti doporučují

Naši experti doporučují

Chtěli byste vědět? Klimatizační systémy v automobilech ztrácejí za rok až 8 % chladiva. Existuje i omezení životnosti nejdůležitějších dílů, jako je například vysoušeč. Ten je zodpovědný za odstanění vlhkosti z cirkulujícího chladiva a snížení mechanického opotřebení. Je vhodné nechat si zkontrolovat a vyčistit systém klimatizace v pravidelných intervalech, aby se zabránilo poškození a nepříjemnému zápachu.

Je ještě něco, co byste chtěli vědět ?

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Dušan Hopp, Auto Díly Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů