Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580 E-mailadsservis@centrum.cz Otevírací dobaPo - Čt: 7:00 - 17:00 Pá: 7:00 - 16:00 So: dle domluvy
Správa vozového parku - Fleet

Správa vozového parku - Fleet

Máte firmu s jedním vozidlem nebo velký vozový park ? Chcete ušetřit za vlastního automechanika, kterého byste museli zaměstnat na plný úvazek ? Pak nás neváhejte kontaktovat, zajišťujeme komplexní služby, od pravidelných servisních prohlídek, oprav, po přípravy na technickou kontrolu a měření emisí, určené pro firmy vlastnící jakkoli rozsáhlý vozový park.

Kontaktujte nás

Naše servisní centrum je smluvním servisem mnoha firem našeho regionu a velkým uznáním našeho pracovního kolektivu je provádění servisních prohlídek a oprav vozidel Územního střediska záchranné služby.

Vážíme si této důvěry a nechceme zklamat žádného zákazníka a proto poskytuje naše firma nadstandardní záruku JEDEN ROK na prováděné servisní opravy při dodržení předepsaných záručních podmínek.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Dušan Hopp, Auto Díly Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů