Profesionální servis elektroniky

Servis akumulátorů

Servis akumulátorů

Je váš akumulátor připraven k provozu a je správně vybaven pro zimní podmínky? Odborníci v autoservisech Bosch Car Service vám rádi zkontrolují akumulátor vozidla a provedou údržbu případně výměnu - a samozřejmě zlikvidují starý akumulátor.

> Na servisní balíček

Opravy alternátorů a startérů

Opravy alternátorů a startérů

Od začátku roku 2009, kdy náš kolektiv rozšířil elektrospecialista a naše technologické vybavení doplnila zkušební stolice na měření a zkoušení alternátorů a startérů, provádíme mimo veškeré práce na elektronických systémech vozidel, také komplexní opravy alternátorů a startérů 12 a 24 V.

> Více informací

Diagnostika

Diagnostika

Při závadě elektroniky ve vašem vozidle nebo po rozsvícení varovné kontrolky se můžete spolehnout, že naši odborníci rychle problém najdou. Pomocí nejnovějšího diagnostického vybavení mohou odhalit možné zdroje problémů a rychle a profesionálně vyřešit problémy s elektrickými systémy.

> Na servisní balíček

Start / Stop systém

Start / Stop systém

Pokud máte problémy se systémem Start/Stop ve svém vozidle nebo i v případě, že tento systém zcela selže, naši odborníci pro elektrické systémy ho brzy oživí díky svým rozsáhlým znalostem širokého sortimentu komponentů a diagnostického vybavení pro systémy Start/Stop od společnosti Bosch.

> Na servisní balíček

Servisní služby
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace | CMS Emedium Production s.r.o.