Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580 E-mailadsservis@centrum.cz Otevírací dobaPo - Čt: 7:00 - 17:00 Pá: 7:00 - 16:00 So: dle domluvy
Odtahová a asistenční služba

Odtahová a asistenční služba

Vaše pomoc na cestách

NON-STOP +420 605 271 580

Kontaktujte nás

BOSCH Mobility Assistance (BMA)

BOSCH Mobility Assistance (BMA)

Náš autoservis začleněn do servisní sítě Bosch Car Service nabízí od 13. srpna 2014 službu pro své věrné zákazníky - Bosch Mobility Assistance na vozidla do 3,5t.

Záruka mobility Bosch Mobility Assistance je komplexní asistenční služba motoristům non-stop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. S kartou mobility nikdy nezůstane řidič na svých cestách sám bez pomoci a zajistí si klid pro jízdu u nás i v zahraničí.

Výhody pro motoristy na území ČR a v zahraničí

 • Služba dispečinku - organizuje pomoc v případě nepojízdnosti vozidel uživatelů v České republice a na území Evropy 24hodin denně, 365 dní v roce.
 • Oprava na místě - bezplatná pomoc zásahového servisního vozidla na místě poruchy ke zpojizdnění vozidla. Assistence bude poskytnuta na veřejných vozovkách nebo stanovišti uživatele. Výkon služby zahrnuje příjezd a odjezd servisního vozidla a práci mechanika. Dodané díly a materiál hradí uživatel vozidla.
 • Odtah - ve všech případech poruchy vozidla, které nemohlo být zpojízdněno zásehem silniční služby, zorganizuje BMA bezplatný převoz vozidla speciálním odtahovým vozidlem k dílenské opravě, a sice:
  • do okruhu 50 km do vhodné dílny Bosch Car Service,
  • pokud by byla vzdálenost dílny Bosch Car Service dále než 50 km, bude vozidlo převezeno do nejbližšího autorizovaného servisu dané značky.
 • Náhradní vozidlo - v případě, že vozidlo nemůže být opraveno v témže dnu, bude uživateli na dobu trvání opravy, maximálně na 3 dny, zabezpečeno zapůjčení náhradního vozidla. BMA uhradí přímé náklady zapůjčení vozidla (nehradí náklady na jeho provoz) maximálně do výše 120 EUR.
 • Pokračování v cestě/návrat domů - BMA zajistí finanční krytí jízdy (letu) uživatele vozidla a jeho posádky (maximálně dalších 8-mi osob) do původního ověřeného cíle cesty nebo do místa jeho trvalého bydliště maximálně do výše 350 EUR na osobu.
 • Zabezpeční náhradního ubytování - BMA zorganizuje na nutnou dobu provádění opravy vozidla pro uživatele (resp. posadky vozu), nejdéle však na 3 noci ubytování v hotelu ***. Náklady budou uhrazeny přímo hotelu, pokud nebude možné budou uhrazeny dodatečně uživateli vozidla, max do výše 120 EUR. Součástí služby je převoz uživatele a posádky do hotelu, BMA hradí náklady převozu maximálně do výše 50 EUR. 
 • Přivezení opraveného vozidla - BMA hradí uživateli cestovní náklady jízdy pro opravené vozidlo. Hrazeny budou náklady pro jednu osobu, maximálně do výše 350 EUR.

Podmínky pro platnost záruky mobility jsou:

 • Stáří vozidla max.10 let od první registrace
 • Najeto max.200 000 km
 • Provedení servisní prohlídky u servisního partnera Bosch Car Service. Inspekční servis se vyplatí! Získaná záruka mobility Bosch Mobility Assistance se vyplatí dvojnásob! Řidič si touto službou zajistí příjemný a nekomplikovaný provoz.

 NÁŠ AUTOSERVIS NABÍZÍ TUTO SLUŽBU SVÝM STÁLÝM ZÁKAZNÍKŮM ZA VELMI VÝHODNÝCH PODMÍNEK.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Dušan Hopp, Auto Díly Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů