Navigovat do servisuNový Jičín, Malé náměstí 2170/2Telefon+420 605 271 580 E-mailadsservis@centrum.cz Otevírací dobaPo - Čt: 7:00 - 17:00 Pá: 7:00 - 16:00 So: dle domluvy

Profesionální servisní služby

Na základě tzv. Blokové vyjímky a díky zastoupení firmy Bosch v servisním konceptu Bosch Car Service, může naše servisní centrum provádět servisní a garanční prohlídky včech značek na nových a zánovních vozidlech aniž by zákazník ztratil výrobcem garantovanou záruku na své vozidlo, nabízíme majitelům těchto značek levnější alternativní řešení pro servis jejich vozidel mimo autorizovaný servis.

Vyjímečné postavení má naše Diagnostické a servisní centrum osobních a užitkových vozidel, které se mimo běžné servisní a opravárenské činnosti všech značek vozidel, zaměřuje na speciální servisní a diagnostické operace, které běžně neprovádí značkové ani neznačkové servisy.

Automatické převodovky

Automatické převodovky

Nabízíme kompletní opravy a servis automatických, mechanických a variátorových převodovek a repase hydrodynamických a elektromagnetických měničů do veškerých typů osobních a dodávkových vozidel.

Kontaktujte nás

Inspekce a kontroly

Inspekce a kontroly

Pravidelná kontrola a údržba vozidla je jediným způsobem včasného zjištění jakýchkoli potíží a včasné odborné opravy. Tím zajistíte větší bezpečí lidem uvnitř a vně vozidla a taktéž zachováte větší hodnotu vozu při jeho budoucím prodeji. Bosch Car Service může nabídnout nejen sezónní údržbu a opravy, ale také univerzální balíčky služeb pro každý typ vozidla – bez ztráty záruky výrobce.

Kontaktujte nás

Servis elektrické soustavy

Servis elektrické soustavy

Zejména za chladného počasí je častým jevem nesprávné funkce startéru. Nejčastější příčinou je slabý akumulátor nebo problémy s elektrickým systémem vozidla. V dnešních vozidlech se čím dál častěji vyskytuje i systém Start/Stop, jehož případné poruchy je schopen opravit jen odborně vyškolený a nejmodernějšími systémy vybavený autoservis.

Kontaktujte nás

Servis motocyklů

Servis motocyklů

Nabízíme Vám služby našeho profesionálního servisního týmu. Provádíme kompletní diagnostiku, servis a opravy motocyklů, skútrů a čtyřkolek všech světových výrobců.

Neodkládejte opravu či přípravu Vašeho motocyklu!

Využijte kapacitu našeho servisu a budete připraveni vyrazit kdykoliv.

Kontaktujte nás

Zabezpečení vozidel proti krádeži

Zabezpečení vozidel proti krádeži

Pro větší klid majitelů vozidel provádí naše firma montáž mechanického zajištění řadící páky MEDVĚD BLOK a montujeme také elektronické zabezpečení vozidel včetně systémů se satelitním zaměřením vozidla.

Kontaktujte nás

Klima servis

Klima servis

Klimatizace se stala standardním vybavením ve většině moderních aut, protože činí jízdu pohodlnější a bezpečnější za každého počasí. Totéž lze říci o dovybavení nezávislým topením. Odborníci Bosch Car Service vám velmi rádi nainstalují tyto systémy do vašeho vozidla. A samozřejmě se můžete spolehnout na odbornou údržbu, opravy a čištění k zajištění komfortu a pohodlí pro všechny cestující ve vozidle.

Kontaktujte nás

Renovace světlometů

Renovace světlometů

Renovací světel u naší firmy nejen ušetříte nemalé finanční prostředky, které byste vynaložili na nákup nových světlometů, ale také se zvýší Vaše viditelnost.

Kontaktujte nás

Servis motoru

Servis motoru

Z technického hlediska jsou moderní automobily stále sofistikovanější a představují tak pro autoservisy neustálou výzvu a tlak na zdokonalování svého know-how. Síť Bosch Car Service disponuje všemi potřebnými znalostmi a nejmodernějším diagnostickým vybavením pro kontrolu a servis všech komponentů zážehových, vznětových, ale i elektrických a hybridních pohonných soustav.

Kontaktujte nás

Karosárna a lakovna

Karosárna a lakovna

Servisní pracoviště karosárny, kde se na speciálním rovnacím rámu CELETTE řeší opravy i velmi náročných částí karoserie.

Kontaktujte nás

Servis brzdové soustavy

Servis brzdové soustavy

Perfektně fungující brzdový systém je důležitý nejen pro vás, ale také pro všechny ostatní účastníky dopravy. Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty brzdového systému, opotřebitelné díly a komponenty asistenčních bezpečnostních systémů. V případě potřeby si sjednejte schůzku s nejbližším autoservisem sítě Bosch Car Service pomocí našeho vyhledávače.

Kontaktujte nás

Diagnostika podvozku vozidla

Diagnostika podvozku vozidla

Dalším specializovaným pracovištěm je diagnostika podvozku vozidla MAHA

Kontaktujte nás

Test světlometů

Test světlometů

Více než polovina vozidel na silnici měla vážné závady v systému osvětlení. Vidět a být viděn, jsou životně důležité argumenty v silničním provozu. Pokud chcete být vždy v bezpečí, je vhodné nechat si světla svého auta v pravidelných intervalech kontrolovat v odborném autoservisu, jen tak budete ideálně připraveni na zvládnutí krizových situací za zhoršené viditelnosti.

Kontaktujte nás

3D Geometrie Hunter

3D Geometrie Hunter

Po odstranění závad na podvozku vozidla je provedeno seřízení geometrie náprav vozidla na špičkové 3D geometrii, která zaručí bezpečný provoz a dlouhou životnost pneumatik.

3D geometrie za cenu 499,- Kč pro akci pneuservis a díly podvozku!

Kontaktujte nás

Servis mechaniky

Servis mechaniky

Většinu nehod způsobují vozidla starší 10 let s více než 150 000 najetými kilometry. Mechanické součásti v takových případech již často své funkce 100% nezvládají. V těchto situacích se můžete spolehnout na s vyškolený personál Bosch Car Service, který dá vše opět do pořádku. Bohaté znalosti ve spojení s nejnovějšími diagnostickými zařízeními zaručují rychlou identifikaci problému s výměnou všech vadných komponentů za náhradní díly v kvalitě pro prvovýbavu.

Kontaktujte nás

Měření emisí

Měření emisí

Měření emisí benzínových, dieselových motorů a LPG všech značek osobních a užitkových automobilů je další činností našeho servisního centra.

Kontaktujte nás

Pneuservis

Pneuservis

Bosch Car Service nabízí plnohodnotný pneuservis - od poradenství při nákupu, po montáž a výměnu letních a zimních pneumatik. V zájmu prevence jednostranného opotřebení pneumatik vždy provádíme kontrolu a podle potřeby i seřízení geometrie kol vašeho vozu. V případě potřeby můžeme skladovat pneumatiky, vyvažovat kola, kontrolovat jejich nahuštění a hloubku vzorku – tím umožníme bezpečnou jízdu bez ohledu na počasí.

Kontaktujte nás

Dekarbonizace motorů

Vyhledávanou službou je dekarbonizace vstřikovacích systémů benzínových a dieselových motorů včetně dekarbonizace sacího potrubí a EGR ventilů

Kontaktujte nás

Servis skel

Servis skel

Perfektní stav skel vašeho vozidla je důležitou součástí bezpečnosti a i sebemenší poškození může navodit vážnou situaci. Dbejte o skla pravidelnou údržbou případně požádejte odborníky v autoservisu Bosch Car Service.

Kontaktujte nás

Čištění benzínových vstřikovačů

Novinkou v této oblasti čištění je naše nová zkušební stolice pro benzínové vstřikovače s ultrazvukovým čištěním

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost Dušan Hopp, Auto Díly Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů